Next year begins in:

فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 تصمیم دارم تا کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم

فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور دوره ای است که در آن مرحله به مرحله در مورد چگونگی ساخت و کسب درآمد از یک کسب و کار اینترنتی صحبت شده است.

یک فرصت استثنایی برای شما که می خواهید یک کسب و کار اینترنتی برای خودت راه اندازی کنی

اول اینکه یه تخفیف 40 درصدی به مناسبت شب یلدا برات در نظر گرفتیم

دوم اینکه این دوره ضمانت صد درصدی بازگشت وجه داره (در صورتی که از دوره نتیجه نگرفتی)

فقط یک نکته این تخفیف تا دوم دی ماه هست و بعد از اون منقضی خواهد شد.

دلایل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

به جرات می توان گفت که از هر 6 ماه میزان تولید علم در دنیا دو برابر می شود. این موضوع نشان می دهد که نیاز به آموزش از هر زمانی در تاریخ پررنگ تر شده است. تجارت اطلاعات یا همان information business یکی از تجارت های قرن اخیر است که در طی زمان باارزش تر شده است تا جایی که در سال 2017 نزدیک به 400 میلیارد دلار(لطفا این رقم رو دوباره بخونین!) میزان فروش محصولات آموزشی در جهان بوده است.

شایدتعریف شما از تجارت این باشد:

یک محیط فیزیکی و با هزاران پرسنل که مشغول تولید یک محصول و عرضه به بازار هستند.

باور این موضوع که می توان بدون نیاز به محیط فیزیکی و پرسنل و تنها از طریق یک لپ تاپ یا تبلت محصولات آموزشی خودتان را تولید و به بازار تجارت اطلاعات روانه کنید، شاید برای تان سخت باشد اما این یک واقعیت است و نمی توان از آن فرار کرد.

تجارت اطلاعات باارزش ترین تجارت قرن 21 است. 

بنابراین در زیر می خواهم به چند نمونه از دلایل راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور اشاره کنم:

 • عدم نیاز به محیط فیزیکی
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه کلان
 • عدم نیاز به پرسنل و بیمه کردن پرسنل
 • عدم نیاز به ابزار آلات پیشرفته و مدرن و صنعتی
 • سود حاصله از فروش تقریبا 100 درصد است
 • هزینه های جانبی ندارد
 • تولید محصولات آموزشی با استفاده از نرم افزارهای رایگان موچود صورت می پذیرد
 • میزان بالای تقاضا در بازار به آموزش
 • ریسک شکست تقریبا صفر
 • استقلال مکانی و مالی(وابسته نبودن به مکان و عدم محدودیت زمانی برای فعالیت)
 • بالای 57 میلیون کاربر در فضای اینترنتی ایران طبق آمار سال 97
 • تولید محصول آموزشی با ساده ترین نرم افزارهای رایگان موجود در بازار
 • تنوع در فرمت تولید محصول آموزشی اعم از pdf، mp4، mp3 و ...
 • تعیین زمان کار و مکان فعالیت به عهده خودتان است
 • آنلاین بودن وبسایت شما به صورت 24 ساعته(یعنی در حالت کسب و کار فیزیکی نمی توان به صورت 24 ساعته فعالیت کرد) 

این دوره شامل چیست؟

  دریافت یک وبسایت رایگان به ارزش 12,000,000 تومان

داشتن یک وبسایت آموزشی ایده آل و حرفه ای از ضروریات مهم و اساسی یک کسب و کار اینترنتی است. وبسایت حرفه ای که از طرف تیم ما دریافت می کنید، یک وبسایت کامل می باشد و در آن به تمام نیازهای یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور توجه شده و تمامی ماژول ها در وبسایت دریافتی شما قرار دارند.

بنابراین می توانید به راحتی و در کم ترین زمان ممکن وبسایت خودتان را دریافت و کسب و کارتان را شروع کنید.

 

  فایل آموزش ایده یابی(مساله یابی) به ارزش 500,000 تومان

یک کسب و کار از ایده شکل نمی گیرد، بلکه از مساله شکل می گیرد. در این فایل آموزشی، به شما کمک می کنیم که بهترین مساله ممکن را برای شروع پیدا کنید. علاوه بر این در صورتی که شما بخواهید با مهارت خودتان تجارت راه اندازی کنید مشاوره های اختصاصی در رابطه با چگونگی پیدا کردن یک مساله پولساز در زمینه ای که قصد ورود به آن دارید را دریافت خواهید کرد.

 

  فایل آموزشی چگونگی شروع تجارت اینترنتی به ارزش 2,000,000 تومان

استارت و شروع کار در هر تجارتی از اهمیت ویژه ای برخودار است چرا که در صورتی که شما شروع قوی نداشته باشید، نتیجه لازم را به دست نخواهید آورد. یک کسب و کار اینترنتی باید بتواند در شروع تجارت، درآمدزایی داشته باشد.

برای رسیدن به درآمدزایی باید استراتژی داشت و این استراتژی باید گام به گام و قدم به قدم شما را به هدف تان نزدیک کند. در این فایل اموزشی در رابطه با تولید محصول و شروع کسب و کارتان صحبت شده است که به راحتی بتوانید یک کسب و کار را در کمتر از دو ماه به درآمدزایی بالایی برسانید.

همچنین در این بخش به شما کمک می شود که یک محصول باارزش را از صفر تولید و به مرحله نهایی برسانید. تولید یک محصول باارزش راهکارهایی دارد که اگر آنها را به کار ببرید، می تواند در موفقیت شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

 

  فایل آموزشی چگونگی جذب بازدید کننده هدفمند به ارزش  1,500,000 تومان

یک کسب و کار چه از نوع سنتی و چه مدرن، باید مراجعه کننده داشته باشد. در این فایل آموزشی، شما با راهکارهای بسیار ساده جذب ترافیک هدفمند آشنا می شوید. جذب ترافیک هدفمند یعنی جذب مشتری بیشتر و جذب مشتری بیشتر یعنی فروش بیشتر و فروش بیشتر یعنی سود بیشتر.(مشتری در اینجا یعنی مشتری هدف. وگرنه ترافیک خالی بدون مشتری هدف به معنای افزایش فروش نیست).

 

  فایل آموزشی انواع بازاریابی به ارزش 1,500,000 تومان

بازاریابی یک کسب و کار، هسته مرکزی آن کسب و کار است. بدون بازاریابی هیچ کسب و کاری دوام نخواهد داشت. در این فایل آموزشی شما با انواع روش های بازاریابی برای یک کسب و کار اینترنتی آشنا خواهید شد و علی الخصوص بازاریابی از نوع ایمیل مارکتینگ که یکی از ابزارهای بسیار مهم هر کسب و کار آنلاینی است.

در واقع بازاریابی کسب و کار های آنلاین شیوه و راه حلی دارد که باید نکات آن را اجرا کنید. در این بخش به شما کمک می شود که یک بازاریابی موثر داشته باشید. بازاریابی تضمینی که برای شما درآمد میلیونی به بار خواهد آورد.

 

  ساخت یک صفحه فشار قدرتمند به ارزش 3,500,000 تومان

در این قسمت با مبحثی به نام صفحه فشار آشنا می شوید که این صفحه فشار هسته مرکزی کسب و کار شما می باشد. این آموزش موفقیت وبسایت شما را تضمین می کند.

 

  چرا Mehdialiabadi.ir؟

در ابتدا باید بدانید که دلیل اصلی موفقیت یک کسب کار این است که هدف مشخصی برای خود تعیین کند. برای موفقیت در هر کسب و کاری، شما باید هدف کسب و کارتان را بشناسید و سپس استراتژی تان را بر اساس این هدف بچینید.

اگر هدف شما ارائه مهارت تان در یک زمینه خاص به افراد مشتاق آموزش شما است، دیگر نیازی ندارد خودتان به دنبال یادگیری طراحی وبسایت و از این قبیل کارها بروید. چون در این صورت از هدف خود دور شده اید.

اگر از حرفه ای ترین افراد دنیا در هر زمینه ای این سوال را بپرسید که عامل موفقیت چیست؟ قطعا برای شما پاسخ خواهند داد که شما راه 89 ساله را در یک سال می توانید طی کنید اگر برای خودتان مربی داشته باشید.

حال دوره ای را شکل داده ام که شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن یک یک کسب و کار اینترنتی کامل را راه اندازی کنید و تمام راه رسیدن به موفقیت را طی کنید. من تمام سعی ام در این دوره این است که افراد بتوانند بدون درگیری با مسائل دیگری همچون پشتیبانی سایت و طراحی سایت و  آزمون و خطای بازاریابی خودشان، به راحتی مسیر موفقیت را طی کنند.

 

 

آیا این دوره پشتیبانی دارد؟

با ثبت نام در دوره در واقع کسب و کار شما نیز شروع می شود. از لحظه شروع کسب و کارتان تا رسیدن به درآمدزایی آن، هیچ گونه هزینه پشتیبانی از شما دریافت نخواهد شد. بنابراین شما با پرداخت یک مرتبه هزینه بدون نگرانی و دغدغه بابت پشتیانی وبسایت خودتان، هزینه های هاستینگ، پیشتیبانی آموزشی خودتان و... بر روی کسب و کار خودتان متمرکز خواهید شد.

بنده و تیم پشتیبانی در کنار شما هستیم.

بعد از اینکه وبسایت شما به درآمدزایی بالایی رسید و به عبارتی شکل یک کسب و کار را گرفت، هزینه های پشتیبانی دریافت خواهد شد.

بنابراین شما نگرانی از بابت پشتیبانی نداشته باشید.

 

  قیمت دوره

با چند جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می توانید به این نکته پی ببرید که راه اندازی یک تجارت اینترنتی هزینه های بسیار بالایی دارد. فقط برای یک وبسایت حرفه ای باید بالای 10 میلیون هزینه کنید. بنده سعی کرده ام تا با کمترین هزینه ممکن این دوره را به همراه تیم طراحی سایت و تیم پشتیبانی برای شما ترتیب بدهم.

 

یک سایت حرفه ای رایگان به ارزش 12,000,000 تومان

 فایل آموزشی ایده یابی رایگان به ارزش 5,00,000 تومان

 فایل آموزشی چگونگی تولید یک محصول دیجیتال رایگان به ارزش 2,000,000 تومان

 فایل آموزشی چگونه ترافیک به سایت جذب کنیم رایگان به ارزش 1,500,000 تومان

 فایل آموزشی ایمیل مارکتینگ رایگان به ارزش 1,500,000 تومان

 فایل آموزشی ساخت صفحه فشار رایگان در وبسایت آموزشی شما به ارزش 3,500,000 تومان

 

قیمت تمامی این آموزش ها و هزینه راه اندازی یک وبسایت آموزش محور و آموزش این موارد و همچنین پشتیبانی تا رسیدن به درآمد، بالای 21 میلیون هزینه دارد اما شما می توانید تنها با پرداخت 2,850,000 تومان این دوره را دریافت نمایید

هدیه یلدایی برای شما: به مناسبت شب یلدا بنده و تیمم تصمیم گرفتیم تا یک تخفیف حسابی برای افرادی که قصد دارند تا تجارت اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند، در نظر بگیریم. به همین منظور شما می توانید از تخفیف 40 درصدی شب یلدا استفاده کنید این تخفیف تا روز 2 دی ماه اعتبار دارد.

کد تخفیف: yalda98

ضمانت صد در صدی

این دوره ضمانت صد در صدی بازگشت وجه دارد. در صورتی که شما بعد از طی کردن دوره نتیجه ای نگیرید، مهدی علی آبادی این ضمانت را به شما می دهد که تمامی وجه به شما بازگردانده خواهد شد.

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردم شرط بازگشت وجه نتیجه نگرفتن شما از دوره است. به این معنی که شما در صورتی که تمام مراحل را طبق اصول پیش بروید و نتیجه ای نگیرید این ضمانت به شما داده می شود که کل وجه بدون هیچ کسری به شما بازگردانده خواهد شد

 

اگر تصمیم دارید تا یک کسب و کار با درآمد زایی بالا برای خودتان راه اندازی کنید و رویاهای خودتان را زندگی کنید، این دوره و این زمان بهترین فرصت برای شماست.

فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی
ثبت نام در دوره با قیمت 2,850,000 تومان

کد تخفیف 40 درصدی ویژه شب یلدا: yalda98

نظرات کاربران

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان